Medarbejdere

Mogens Mouritsen

Projektchef

Tlf: 23 38 85 01
Email: mogens@kopp-soroe.dk

vcard
Michael Nygaard

Produktionschef

Tlf: 20 93 72 44
Email: nygaard@kopp-soroe.dk

vcard
Allan Andersen

Projektkoordinator/Controller

Tlf: 44 40 15 49
Email: allan.andersen@kopp-soroe.dk

vcard
Kenneth W. Jørgensen

Bygningskonstruktør

Tlf: 31 55 01 03
Email: kenneth@kopp-soroe.dk

vcard
Morten Mechta

Projektleder/Bygningskonstruktør

Tlf: 44 40 15 50
Email: morten@kopp-soroe.dk

vcard
Brian Thomsen

Afdelingsleder

Tlf: 21 71 08 64
Email: brian@kopp-soroe.dk

vcard
Casper Bang Henriksen

Håndværkstaksator

Tlf: 81117946
Email: casper@kopp-soroe.dk

vcard
Jim Gynthe-Jacobsen

Murermester

Tlf: 23 38 85 09
Email: jim@kopp-soroe.dk

vcard
Jacob Kolbe Nielsen

Byggeleder

Tlf: 28890942
Email: jacob@kopp-soroe.dk

vcard
Hanse Nielsen

Værkstedsformand

Tlf: 23 38 85 03
Email: hanse@kopp-soroe.dk

vcard
Dan Fisker

Daglig leder, Aage TH

Tlf: 24 28 35 26
Email: dan@aage-th.dk

vcard
Morten Dalsgaard

Projektkoordinator

Tlf: 81114412
Email: morten.dalsgaard@kopp-soroe.dk

vcard
Allan Holst

Murermester

Tlf: 20680374
Email: holst@kopp-soroe.dk

vcard
Mathias Almin Christensen

Bygningskonstruktør

Tlf: 57849036
Email: mathias@kopp-soroe.dk

vcard

SEND OS EN BESKED

Udfyld formularen, og vi kontakter dig hurtigst muligt.

Kopp Sorø A/S – Fulbyvej 4A – 4180 Sorø – CVR. nr. 3338 4599 – Telefon 5784 9036 info@kopp-soroe.dk
Cookiepolitik  Privatlivspolitik