Medarbejdere

Lars Mouritsen

Ejer

Tlf: 23 38 85 00
Email: lars@kopp-soroe.dk

vcard
Mogens Mouritsen

Projektchef

Tlf: 23 38 85 01
Email: mogens@kopp-soroe.dk

vcard
Per Madsen

Økonomichef

Tlf: 44 40 15 57
Email: per@kopp-soroe.dk

vcard
Michael Nygaard

Produktionschef

Tlf: 20 93 72 44
Email: nygaard@kopp-soroe.dk

vcard
Ninna Gynthe-Jacobsen

Regnskabschef

Tlf: 44 40 15 53
Email: ninna@kopp-soroe.dk

vcard
Allan Andersen

Projektkoordinator/Controller

Tlf: 44 40 15 49
Email: allan.andersen@kopp-soroe.dk

vcard
Morten Mechta

Projektleder/Bygningskonstruktør

Tlf: 44 40 15 50
Email: morten@kopp-soroe.dk

vcard
Jim Gynthe-Jacobsen

Murermester

Tlf: 23 38 85 09
Email: jim@kopp-soroe.dk

vcard
Hanse Nielsen

Værkstedsformand

Tlf: 23 38 85 03
Email: hanse@kopp-soroe.dk

vcard
Dan Fisker

Daglig leder, Aage TH

Tlf: 24 28 35 26
Email: dan@aage-th.dk

vcard
Morten Dalsgaard

Projektkoordinator

Tlf: 81114412
Email: morten.dalsgaard@kopp-soroe.dk

vcard
Allan Holst

Murermester

Tlf: 20680374
Email: holst@kopp-soroe.dk

vcard
Mathias Almin Christensen

Bygningskonstruktør

Tlf: 81113508
Email: mathias@kopp-soroe.dk

vcard
Lars Rosenqvist

Teamleder - Murer

Tlf: 57849036
Email: lr@kopp-soroe.dk

vcard
Annick Jerlev

Kreditorbogholder

Tlf: 44 40 15 43
Email: annick@kopp-soroe.dk

vcard
Kirstine Breinholt

Administrativ koordinator / HR

Tlf: 44401554
Email: kirstine.breinholt@kopp-soroe.dk

vcard
Stine Melin Petersen

Administration/Regnskab

Tlf: 44401551
Email: stine@kopp-soroe.dk

vcard
Hanne Nyborg

Regnskabsassistent

Tlf: 57849036
Email: hanne@kopp-soroe.dk

vcard
Mie Mouritsen

Intern Koordinator

Tlf: 44401542
Email: mie@kopp-soroe.dk

vcard
Mette Juul Andersen

Ordrebehandler

Tlf: 44 40 15 02
Email: mette@kopp-soroe.dk

vcard
Anja Rasmussen

Ordrebehandler

Tlf: 44 40 15 48
Email: anja@kopp-soroe.dk

vcard
Carl Salskov

Sælger

Tlf: 24 83 20 25
Email: carl@kopp-soroe.dk

vcard
Carsten Laursen

Beregner

Tlf: 23 38 85 04
Email: carsten@kopp-soroe.dk

vcard
Jonas Thygesen

Beregner

Tlf: 81117642
Email: jonas@kopp-soroe.dk

vcard
Kenneth Lynge

Håndværkstaksator

Tlf: 81117785
Email: lynge@kopp-soroe.dk

vcard
Rene Hollerup

Teamleder - Tømrer

Tlf: 24 28 35 28
Email: rene@aage-th.dk

vcard
Rasmus Larsen

Projekt-koordinator

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Henning Meyer

Tømrer

Tlf: 81115968
Email: henning@kopp-soroe.dk

vcard
Klaus Andreasen

Murer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Glenn Jensen

Teamleder - Murer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Mikkel Mechta

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Mathias Overbjerg Jensen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Casper Theill

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Benjamin Winther Nielsen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Martin Mortensen

Teamleder - Tømrer

Tlf: 57849036
Email: martin@kopp-soroe.dk

vcard
Asmus Goldmann Andersen

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Henrik Thomas

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jan Christensen

Teamleder - Tømrer

Tlf: 57 84 90 36
Email: jan.c@kopp-soroe.dk

vcard
Jan Rude

Tømrer

Tlf: 81117241
Email: jan.rude@kopp-soroe.dk

vcard
Rene Præstkjær

Tømrer

Tlf: 81116128
Email: rene.praestkjaer@kopp-soroe.dk

vcard
Martin M. Jensen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jawad Parwaei

Murer

Tlf: 57849036
Email: jawad@kopp-soroe.dk

vcard
Jeppe Sejer Olsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Rene Petersen

Teamleder - Brolægger

Tlf: 23 38 85 15
Email: renebrolaegger@kopp-soroe.dk

vcard
Andreas Udsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email: info@kopp-soroe.dk

vcard
Simon P. Nielsen

Teamleder - Maler

Tlf: 57849036
Email: simon.peter@kopp-soroe.dk

vcard
Thomas Heidemann

Murer

Tlf: 81110752
Email: thomas@kopp-soroe.dk

vcard
Mark B. Petersen

Murer

Tlf: 57849036
Email: mark@kopp-soroe.dk

vcard
Magnus Gårsdal Lauridsen

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Freddie Iversen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Ahmad Saleh

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email: info@kopp-soroe.dk

vcard
Mads Martinsen Wilche

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Mads Bindzus Christiansen

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Julie Sørensen

Maler

Tlf: 81119205
Email: julie@kopp-soroe.dk

vcard
Mette Vinther Hansen

Maler

Tlf: 81111758
Email: mettev@kopp-soroe.dk

vcard
Søren De Fries

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Carsten Lidsmoes

Maler

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Lukas Rubæk Kiil

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Stefan Andreas Zielinski

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email: info@kopp-soroe.dk

vcard
Jamie Frank Lynghøj Jensen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Silas Christensen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Emil Olsen

Tømrer

Tlf: 81117413
Email:

vcard
Per Pedersen

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Tomasz Marunski

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jan Petersen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email: jan.p@kopp-soroe.dk

vcard
Steffen L. Eilertsen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email: steffen@kopp-soroe.dk

vcard
Valentin Ignatencu

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Laurits Pedersen

Murer

Tlf: 57849036
Email: laurits@kopp-soroe.dk

vcard
Lars Peter Olsen

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Torben J. Wexøe

Murer

Tlf: 57849036
Email: torben.w@kopp-soroe.dk

vcard
Oliver David Larsen

Murer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Bo Jensen

Murer

Tlf: 57849036
Email: bj@kopp-soroe.dk

vcard
Martin Rasmussen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Tobias Printz

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jacob Peter Larsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Stanislaw Kaczmarek

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Thomas Bjælkehøj Hansen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Magnus Gade

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Cesar Blazquez

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Niels Gunner Larsen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email: Niels@kopp-soroe.dk

vcard
Andreas L. Jensen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jacob Petersen

Servicetekniker/Pladsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Nic K. Rasmussen

Murer

Tlf: 57849036
Email: nic@kopp-soroe.dk

vcard
Jan Mikkelsen

Tømrer

Tlf: 23388513
Email:

vcard
Hans Holst

Murer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jens Gervin

Tørmrer

Tlf: 81119037
Email: jens@kopp-soroe.dk

vcard
Karl Skafte

Murer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Kristoffer Darling

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Lucas Frandsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Magnus Andersen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Mikkel Bergmann Hansen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Casper Jørgensen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Peter G. Lauridsen

Arbejdsmand

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Morten H. Christensen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Frederik Petersen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Rasmus H. Nielsen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Kristian L. Müller

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Oliver Milword

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Kasper B. Petersen

Servicetømrer

Tlf: 81117917
Email: kasper.p@kopp-soroe.dk

vcard
Ole F. Olsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Mathias Westergren

Servicemurer

Tlf: 57849036
Email: mathias.w@kopp-soroe.dk

vcard
Magnus Nielsen

Tømrer Lærling

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Jan Larsen

Tømrer

Tlf: 24 28 35 27
Email: jan@aage-th.dk

vcard
Claus Tønnesen

Servicetømrer

Tlf: 57849036
Email: Claus.t@kopp-soroe.dk

vcard
Klaus Gerhard Hansen

Teamleder - Tømrer

Tlf: 57849036
Email: klaus@kopp-soroe.dk

vcard
Jan S. Mikkelsen

Servicesnedker

Tlf: 81117661
Email: jan.s@kopp-soroe.dk

vcard
Torben ”Tulle” Hansen

Servicetømrer

Tlf: 57849036
Email: torben@kopp-soroe.dk

vcard
Søren Furbo

Servicetømrer

Tlf: 23388514
Email: soeren@kopp-soroe.dk

vcard
Peter Reinert

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Michael Mølledahl

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Martin Lisner

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Michael Mouritsen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Claes Hviid Friis

Maler

Tlf: 81116215
Email: claes@kopp-soroe.dk

vcard
Martin Andersen

Brolægger

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Anker Pedersen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Frederik Lykke

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Kasper Østervang

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Henrik Lykke

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard
Stefan Sørensen

Tømrer

Tlf: 57849036
Email:

vcard

SEND OS EN BESKED

Udfyld formularen, og vi kontakter dig hurtigst muligt.

Kopp Sorø A/S – Fulbyvej 4A – 4180 Sorø – CVR. nr. 3338 4599 – Telefon 5784 9036 info@kopp-soroe.dk
Cookiepolitik  Privatlivspolitik